Postele Exclusive

Na výběru postele záleží. Ať už si chcete pořídit novou manželskou postel, dvoulůžkovou postel pro rodiče nebo vybavujete pension a sháníte hotelové postele, měli byste vybírat pečlivě. Naštěstí jsme vám všechny luxusní postele připravili do jedné nabídky, takže vaše nakupování bude pohodlnější a jednodušší. V kategorii POSTELE EXCLUSIVE najdete postele s úložným prostorem, čalouněné postele nebo například postele BOXSPRING, které pro vás vyrábíme v České republice. 

Zobrazit více

Luxusní postele

Na výběru postele záleží. Ať už si chcete pořídit novou manželskou postel, dvoulůžkovou postel pro rodiče nebo vybavujete pension a sháníte hotelové postele, měli byste vybírat pečlivě. Naštěstí jsme vám všechny luxusní postele připravili do jedné nabídky, takže vaše nakupování bude pohodlnější a jednodušší. V kategorii POSTELE EXCLUSIVE najdete postele s úložným prostorem, čalouněné postele nebo například postele BOXSPRING, které pro vás vyrábíme v České republice. 

Hlavní výhody Boxspringu

Postele boxspring nebo také “americké” postele vynikají pevnou konstrukcí a dlouhou životností. Exkluzivní výška ložné plochy, která může mít až 70 cm (dle volby matrace) garantuje mimořádně pohodlné vstávání a jedinečný zážitek z každé noci prožité na této posteli.

O správnou oporu těla se stará několik vrstev kvalitních polyurethanových pěn spolu s pružinovou konstrukcí, která je klíčovým prvkem každé postele Boxsping. 

Díky kombinaci hlavní matrace a pružinové konstrukce dochází k vynikající cirkulaci vzduchu a tím i regulaci vlhkosti. Právě díky této vlastnosti jsou postele boxspring velmi hygienické a proto se skvěle hodí nejen do domácností, ale i do hotelových pokojů a penzionů.

guCEcStZW3yzZyor8pn7GgjTyfyl9J0WQdGaqi9d-V8n0punCX2Ckd9vtv0eDs1c8x5m7tGfAZEdg5kFzMM203WoCYgilLpbHtFkyg4RuQzzA0Xb1LWOrWtivJQd7lLimX5Yd_6an2o23U0r-w

Postele ruční výroby

Prvotřídní postel ruční výroby vyniká vysokou kvalitou zpracování, pevností konstrukce, elegantností a moderním designem. 

Můžete vybírat z široké škály potahových látek a barevných kombinací. Vytvořte si postel Boxspring podle vlastních představ kombinací libovolných designových potahových látek a ECO - kůží. U každé matrace najdete výběr z několik variant barevných kombinací. Svým představám můžete kromě barvy a materiálu přizpůsobit i design a rozměr čela.

Postel na míru

Postele vyrábíme jak jednolůžkové, tak dvoulůžkové. Rozměry postele jsou volitelné dle vašich potřeb. Základnu boxspringu si můžete objednat i samostatně a použít ji jako podklad pod vaše stávající matrace a zajistit si dokonalou oporu těla a pohodlný spánek. U každé postele najdete informaci, zda jsou matrace součástí dané postele. Pokud máte zájem o atypický rozměr, kontaktujte naše prodejny a po konzultaci Vám ho rádi vyrobíme.

Doplňky k vaší posteli

Nezapomeňte i na noční stolek, který speciálně vyrábíme k luxusním postelím. Můžete opět vybírat z několik barevných kombinací a potahových látek ECO - kůží. Noční stolek vyrábíme v rozměru 60 x 45 x 37 cm.

Zobrazit méně

Postele Exclusive

Aktivní filtry

Postel BOXSPRING TEO

Elegantní čalouněná postel ve stylu Boxspring. O správnou oporu těla se stará...

Produkt k objednání
Cena 11 494 Kč
Postel BOXSPRING Square

Užijte si spánek jako v luxusním hotelu na exkluzivní čalouněné posteli Boxspring....

Produkt k objednání
Cena 25 319 Kč
Postel BOXSPRING Cube

Užijte si spánek jako v luxusním hotelu na exkluzivní čalouněné posteli Boxspring....

Produkt k objednání
Cena 26 767 Kč
Postel LONDON Classic

Luxusní čalouněná postel s úložným prostorem s výškou ložné plochy až 70cm (dle volby...

Produkt k objednání
Cena 25 446 Kč
Postel LONDON Cube

Luxusní čalouněná postel s úložným prostorem s výškou ložné plochy až 70cm (dle volby...

Produkt k objednání
Cena 26 134 Kč
Postel LONDON Square

Luxusní čalouněná postel s úložným prostorem s výškou ložné plochy až 70cm (dle volby...

Produkt k objednání
Cena 25 446 Kč
Zobrazeno 1-8 of 8 položek
Zobrazeno 1-8 z 8 položek

Často kladené dotazy

Po obdržení výzvy k odběru máte 5 pracovních dnů na vyzvednutí. Pokud si nemůžete pro zboží v daném termínu přijít, prosíme kontaktujte danou prodejnu a domluvte si jiný termín odběru.

Jestliže chcete reklamovat zboží, žádáme Vás o zaslání čísla účtu, dokladu o koupi zboží a fotodokumentaci  vzniklého problému (foto matrace bez potahu potahu a na pevném rovném podkladu " na zemi ", matrace musí být vidět celá) a to buď emailem na adresu reklamace@purtex.cz ( Přílohy emailu (fotodokumentace + doklady) mohou mít dohromady maximálně 15MB jinak nebude email doručen.) nebo doporučeným dopisem na adresu

PURTEX s.r.o.
Ústecká 103
250 66 Zdiby

V případě, že reklamace uznáme, automaticky Vám převedeme peníze do 10-ti dnů od zaslání požadovaných údajů.

Ano zasíláme. Pro zjištění ceny dopravy do zahraničí prosíme kontaktujte naše prodejny.

Při objednávce do 2000 Kč se platí doprava ve výši 182 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma! (v rámci ČR).

Pavel Krajča - dodací termíny matrace, polštáře a ostatní sortiment
e-mail: pkrajca@purtex.cz
telefon: 226 807 375
 
Marie Žaloudková - export/import  
e-mail: zaloudkova@purtex.cz
telefon:
602 337 001

V první řadě si vyberte správný rozměr. Ideální délka postele je taková, která vám poskytne dostatek prostoru u chodidel i u hlavy. Myslete i na výšku postele (volte podle svého věku a výšky).

Vynášku do bytu a montáž je možná po domluvě. Prosím kontaktujte jednu z našich prodejen, kde s vámi požadavek vyřídí.

Běžná dodací lhůta postelí z masivu je 10 - 12 pracovních dnů, čalouněných postelí Boxspring 10 pracovních dnů. V případě objednání atypického zboží může dojít k prodloužení lhůty. Pro bližší informace o aktuálních dodacích lhůtách zboží kontaktujte naše prodejny.

Ke všem produktům nabízíme standardní záruku 24 měsíců.

Pokud se odeslání objednávky zdrží o více než 2 týdny oproti uvedeným termínům, bude zákazník kontaktován a budou mu nabídnuty další možnosti (storno objednávky a vrácení peněz, změna objednávky, prodloužení expediční lhůty). Při objednávce atypického zboží začíná běžet expediční lhůta až v okamžiku připsání částky na náš účet.