Potahy na matrace

V naší nabídce naleznete několik potahů, které se hodí na všechny druhy matrací. Potah odděluje jádro matrace od těla osoby a tím ji chrání od nečistot. Většina potahů je snímatelná a tudíž je jednoduše můžete vyprat v pračce.

Zobrazit více

V naší nabídce naleznete několik potahů, které se hodí na všechny druhy matrací. Potah odděluje jádro matrace od těla osoby a tím ji chrání od nečistot. Většina potahů je snímatelná a tudíž je jednoduše můžete vyprat v pračce. Kvalitní luxusní matrace mívají potahy s vysokou gramáží, která zaručuje zejména odolnost vůči různým vnějším vlivům

Některé potahy, lze doplnit o ventilační 3D mřížku nebo zesílený bok. Toto doplnění zaručuje ideální odvod vlhkosti od jádra matrace a tím zajišťují vysokou hygienu matrace.

potah Snow

Potah Snow

Potahy Snow jsou vyráběny z kvalitní pletené látky, která je příjemná na omak. 

Tyto potahy jsou prošité antialergickým PES rounem 100g a zaručují vysokou hygienu lůžka. Potah je snímatelný a tedy i pratelný v pračce na max. 60°C. 

potah z Aloe Vera

Potah z Aloe Vera

Potahy z Aloe Vera jsou vyráběny z kvalitní pletené látky z elastického materiálu. Aloe Vera je rostlina s léčivými účinky a již od počátku je označována jako “fontána mládí”. Navíc vlastnosti této látky brání zápachu, absorbují vlhkost, chrání matraci před mikroorganismy a zaručují vysokou hygienu lůžka.

Tyto potahy jsou prošité antialergickým PES rounem 100g. Potah je snímatelný a tedy i pratelný v pračce na max. 60°C. 

potah Tencel

Potah Tencel

Potahy Tencel jsou vyráběny z luxusní pletené látky a obsahují přírodní viskózové vlákno Lyocell, které se získává z dřevní hmoty, tzv. celulózy. Vlastnost tohoto vlákna zaručuje dostatečnou absorpci, kdy odvádí vlhkost a rychle odvětrává. Navíc je materiál i antibakteriální a je vhodný pro alergiky. Tento potah je opatřen úpravou Sanitized, která slouží jako ochrana proti plísním a bakteriím.

Tyto potahy jsou prošitý antialergickým PES rounem 200g. Potah je snímatelný a tedy i pratelný v pračce na max. 60°C. 

potah Greenfirst

Potah Greenfirst

Greenfirst potah na matrace je vyráběn z luxusní pletené látky s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus) Materiál této látky zajišťuje 100% přírodní ochrana proti roztočům. 

Tyto potahy jsou prošitý antialergickým PES rounem 400g. Potah je snímatelný a tedy i pratelný v pračce na max. 60°C. 

Pro ještě větší ochranu matrace si pořiďte chránič matrace

Chránič matrace by měl být základní hygienickou pomůckou ke každé matraci. Zajišťuje matraci ochranu před znečištěním, propocením nebo před ušpiněním od vnějších vlivů, například od domácích mazlíčků. Chránič matrace jednoduše navlečete na matraci a při znečištění jednoduše sundáte a vyperete. Tímto také značně prodloužíte matraci životnost.

Zobrazit méně

Potahy na matrace

Aktivní filtry

potah Snow 100g

Kvalitní pletená látka příjemná na dotek, která je zárukou vysoké hygieny lůžka a...

Produkt k objednání
Cena 1 204 Kč
potah Aloe Vera 200g

Kvalitní pletená látka (speciální rostlina s léčivými účinky - po staletí označována...

Produkt k objednání
Cena 1 889 Kč
Zobrazeno 1-15 of 22 položek
Zobrazeno 1-15 z 22 položek

Často kladené dotazy

Ano zasíláme. Pro zjištění ceny dopravy do zahraničí prosíme kontaktujte sl. Dragounovou na emailu dragounova@purtex.cz Tel: 727 913 718

Při objednávce do 2000 Kč se platí doprava ve výši 182 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma! (v rámci ČR).

Pavel Krajča - dodací termíny matrace, polštáře a ostatní sortiment
e-mail: pkrajca@purtex.cz
telefon: 226 807 375
 
Marie Žaloudková - export/import  
e-mail: zaloudkova@purtex.cz
telefon:
602 337 001

Ke všem produktům nabízíme standardní záruku 24 měsíců.

Pokud se odeslání objednávky zdrží o více než 2 týdny oproti uvedeným termínům, bude zákazník kontaktován a budou mu nabídnuty další možnosti (storno objednávky a vrácení peněz, změna objednávky, prodloužení expediční lhůty). Při objednávce atypického zboží začíná běžet expediční lhůta až v okamžiku připsání částky na náš účet.