Matrace luxusní

Při výběru matrace by pro vás měla být kvalita na prvním místě. V této nabídce naleznete ty nejlepší matrace z našeho obchodu. Zdravé a pohodlné spaní na luxusních matracích vám zajistí potřebnou relaxaci a uvolnění svalstva během spaní. 

Zobrazit více

Při výběru matrace by pro vás měla být kvalita na prvním místě. V této nabídce naleznete ty nejlepší matrace z našeho obchodu. Zdravé a pohodlné spaní na luxusních matracích vám zajistí potřebnou relaxaci a uvolnění svalstva během spaní. 

Standardní velikosti matrací, ale i matrace na míru

Nabízíme matrace Purtex v klasických standardních rozměrech, ale vyhotovíme vám i matrace na míru v nestandardních velikostech. Matrace jsou šité přesně podle vaší objednávky a podle vašich představ. Můžete si vybrat matrace ze studených HR pěn, CoolFlex® pěn, PUR pěn, líných pěn i Hybrid pěn. Luxusní matrace Purtex vám dopřejí opravdový odpočinek, který si zasloužíte. 

boxspring

Vysoké matrace s vyšším stupněm tuhosti

Minimální výška matrací v této kategorie je 26 cm. Zejména starší osoby preferují vysokou matraci z důvodu šetrnosti k bolavým kolenům a kloubům, jelikož z vysokého lůžka se velmi pohodlně vstává i se na něj lépe ulehá a bolavá kolena se nemusí tolik namáhat a ohýbat. Pocit spaní na vysokém lůžku je vskutku královský.

Vysoké matrace jsou zpravidla velmi pohodlné a díky vyšší vrstvě jednotlivých použitých materiálů se vyznačují dlouhou životností. Právě díky své výšce se skvěle hodí zejména do postelí Boxspring, které vynikají exkluzivní výškou ložné plochy, která může mít až 70 cm.

V kategorii luxusních matrací naleznete matrace, které jsou určeny také pro lidi s vyšší hmotností až do 150 kg. Při výběru jsou nejdůležitějšími parametry nosnost a stupeň tuhosti. Lidé s váhou nad 120 kg by měli vybírat z matrací upravených pro vyšší hmotnost a s vyšším stupněm tuhosti. U každé matrace najdete detailnější informaci o její nosnosti i tuhosti.

Potahy na matrace

V této kategorii můžete vybírat různé potahy s 3 různými proševy. Na výběr jsou potahy Greenfirst, Aspen a Tencel. Zároveň máte na výběru proševu Abstract, Pillow nebo Kolečka.

Všechny potahy jsou v exkluzivním provedení s prošitou vrstvou „visco“ paměťové pěny.

TIP! Nevíte, jak správně vybrat matraci, a jaké vlastnosti jsou pro vaše záda a krční páteř nejvhodnější? Všechny typy matrací máme vystaveny a všechny si u nás můžete bez problému vyzkoušet a zjistit, která je vám nejpohodlnější. Zastavte se na některé z našich prodejen a rádi vám poradíme! Dostupnost konkrétního produktu si samozřejmě můžete také na našich prodejnách ověřit telefonicky.
Zobrazit méně

Matrace luxusní

Aktivní filtry

-10%
Matrace BOXSPRING

Matrace BOXSPRING Exkluzivní matrace PURTEX pro náročné. Představujeme vám exkluzivní...

Produkt k objednání
Cena 7 759 Kč Běžná cena 8 621 Kč
-10%
Matrace CHARLOTTE HYBRID

Luxusní matrace CHARLOTTE HYBRID Luxusní matrace PURTEX Charlotte Hybrid je navržená...

Produkt k objednání
Cena 7 085 Kč Běžná cena 7 872 Kč
-10%
Matrace SALMA AIR HARD 2023

Matrace SALMA AIR HARD Exkluzivní nosnost a optimální tuhost Exclusivní matrace se...

Produkt k objednání
Cena 11 650 Kč Běžná cena 12 945 Kč
-10%
Matrace AIR CARE

Matrace AIR CARE Luxusní třívrstvá matrace PURTEX Sendvičová třívrstvá matrace se...

Produkt k objednání
Cena 8 717 Kč Běžná cena 9 686 Kč
Zobrazeno 1-4 of 4 položek
Zobrazeno 1-4 z 4 položek

Často kladené dotazy

Pavel Krajča - dodací termíny matrace, polštáře a ostatní sortiment
e-mail: pkrajca@purtex.cz
telefon: 226 807 375
 
Marie Žaloudková - export/import  
e-mail: zaloudkova@purtex.cz
telefon:
602 337 001

Matrace doručujeme jak komprimované, tak nekomprimované ve skutečné velikosti.

Veškeré informace jak čistit a prát matraci najdete na štítku o údržbě, který je u každé naší matrace. Jestliže si nejste jisti, co jednotlivé ikony znamenají, navštivte naší stránku piktogramy.

Ano. Všechny typy matrací máme vystaveny. Dostupnost konkrétního produktu si raději vždy ověřte na konkrétní prodejně telefonicky.

V převážné většině případů je zboží odesláno během 10 pracovních dnů od objednávky. Při objednávce atypických rozměrů budou matrace zadány do výroby až po zaplacení celé částky, expediční lhůta se proto o několik dní prodlouží.

Pro bližší informace o aktuálních dodacích lhůtách zboží kontaktujte naše prodejny.

Ke všem produktům nabízíme standardní záruku 24 měsíců.

Pokud se odeslání objednávky zdrží o více než 2 týdny oproti uvedeným termínům, bude zákazník kontaktován a budou mu nabídnuty další možnosti (storno objednávky a vrácení peněz, změna objednávky, prodloužení expediční lhůty). Při objednávce atypického zboží začíná běžet expediční lhůta až v okamžiku připsání částky na náš účet.