logo
Jaké matrace zvolit do manželské postele?

Na spokojený spánek má vliv nejen prostředí, ale i dobrá postel a především kvalitní matrace. Může se jednat o jednolůžko, ale i manželskou postel. Pro manželskou postel si můžete pořídit matrace 1+1

Proč právě PURTEX?

Naleznete zde matrace, které zaručují pohodlný a ničím nerušený spánek. Zádům poskytují dostatečnou oporu, přizpůsobí se tvaru těla a umožní změnu polohy bez jakékoli námahy. Nevytrhují ze spánku. Na návrhu matrací se podílejí profesionálové a specialisté v oboru zdravého spánku. Matrace mají dlouhou životnost a vysokou kvalitu a jsou kombinací nejmodernějších trendů a technologií. Při výběru matrace je potřeba brát v potaz její tvrdost, materiály, rozměry a také kompatibilitu s postelovým roštem. Patříte-li mezi majitele postelí atypických, nabízíme výrobu matrace na míru.

Matrace z nabídky jsou vyrobené z materiálů, které mají potřebnou certifikaci. Pořídit si můžete matrace 1+1 za zvýhodněnou cenu. 

Anatomický polštář

Nejen matrace, ale i polštář ovlivní kvalitu spánku. Na našich stránkách naleznete speciální anatomický polštář, který se postará o nerušený spánek. V nabídce naleznete exkluzivní polštáře vyrobený z viscoelastické "paměťové" pěny ViscoFoam®, do kterého je vložená vložka z pěny ViscoFoam® s jinou objemovou hmotností. Díky kompletní perforaci je polštář dokonale vzdušný a poskytuje maximální hygienický komfort. Díky tělesné teplotě se pěna poddá a vytvaruje. Poskytuje tak příjemný pocit měkkosti. Vložka stabilizuje hlavu i krční páteř do optimální polohy. Polštář využijete nejen pro spánek, ale i pro pohodlný odpočinek.

V nabídce naleznete dále polštáře z polyuretanové pěny, s více variantami potahů. Ty jsou snímatelné a můžete je vyprat. K anatomickému polštáři obdržíte zdarma náhradní potah.